» Aziziye Belediyesi Erzurum Haber Portalı
ERZURUM ERZURUM ERZURUM
Aziziye Belediyesi
Aziziye Belediyesi
Bu yazı 897 kez okundu.
11 Temmuz 2013 01:23 tarihinde eklendifatihcengiz-ozgecmis1978 yılında Erzurum, Aziziye (Ilıca) Dağdagül Köyünde doğdu. İlköğrenimini Erzurum Anadolu Lisesi’nde tamamlandı. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 2002 yılında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Milletvekili danışmanı olarak göreve başladı.

       
          2005 yılında kendi isteğiyle bu görevinden ayrıldı, 5 ilde şubeleşmiş 6 bin 500 çalışanı olan Akdeniz Şirketler Gurubu’nda Temizlik Hizmetleri Genel Müdürü olarak görev aldı. 2006 yılında yine aynı grubun turizm bünyesinde bulunan tatil köyünde Genel Müdürlük yaptı. Bu görevinin yanında aynı grubun bünyesindeki Güvenlik ve Temizlik şirketlerinin Ege Bölge Koordinatörlüğü görevini de üstlendi.
      
        7 yıllık üst düzey yöneticilik görevi süresince birçok konuda eğitim, seminer ve yurtdışı gezilerine katıldı. İngilizce bilen Cengiz, evli ve bir çocuk babası.

MİSYONUMUZ
Erzurum’un batıya açılan aydınlık kapısı olan Aziziye’ye karşı sorumluluğumuzun gereğini yerine getirerek, ilçenin yaşam kalitesini yükseltme, özgün bir kimlik oluşturarak, saygın ve örnek gösterilen bir ilçe haline gelmesi için, belediye hizmetlerini adaletli, kaliteli, verimli ve etkili bir yönetişim anlayışıyla gerçekleştirmek.

VİZYONUMUZ
Erzurum’un çağdaş yüzü olan Aziziye’yi tabii ve doğal güzelliklerini katma değere çevirerek, yaşam kalitesi yüksek, yaşayanların temel ihtiyaçlarının giderildiği model bir ilçe ve markalaşmış bir belediyecilik anlayışıyla hizmet üretim gücü ve kalitesi yüksek, sürekli değişim ve gelişim içinde olan bir Aziziye oluşturmak.

İLKELERİMİZ

Adalet
Belediyemiz kamusal hizmet sunumunda hak ve hukuka uygun, tüm paydaşlarımızın hakkını gözeten bir şekilde davranmayı esas kabul eder.

Güven
Belediyemiz Aziziye halkının, çalışanlarının ve diğer paydaşlarının güvenini kazanmayı ve bu güvene layık olmayı esas kabul eder.

Saydamlık
Belediyemiz kamusal hizmet sunumunda, şeffaf ve hesap verilebilir olmayı esas kabul eder.

Kalite
Belediyemizin sunduğu hizmetlerin Aziziye’nin ve Aziziye halkının ihtiyaçlarını beklentilerini en optimal düzeyde, kaliteli bir şekilde karşılaması esastır.

Verimlilik
Belediyemizin kaynaklarını etkinlik verimlilik ve tutumluluk prensipleri çerçevesinde kullanmayı esas kabul eder.

Katılım
Belediyemiz hizmetlerin planlanmasında ve sunulmasında, katılımcı bir anlayışla ilgili tüm taraflar ile iletişim kurarak, paydaşlarıyla ortak bir eksende buluşup toplumsal diyaloğ, katkı ve sahiplenmenin sağlanmasını esas kabul eder.

Liderlik
Kararlı, özgüven sahibi, cesur, atılımcı, yenilikçi öncü ve önder bir belediye olmayı esas kabul etmekteyiz.
 

Aziziye Belediyesi Resmi Web Sitesi

Yazar
Erzurum
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Copyright © 2010 - 2021. ERZURUM
yukarıya Çık
Alexa Trafik
toplist
toplist
toplist site ekle
site ekle site ekle
sanalbasin.com üyesidir
TOPlist
TOPlist
Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler