» ATA Teknokent ‘ten Ortak İş Platformu Erzurum Haber Portalı
ERZURUM ERZURUM ERZURUM
ATA Teknokent ‘ten Ortak İş Platformu
ATA Teknokent ‘ten Ortak İş Platformu
Bu yazı 756 kez okundu.
6 Şubat 2014 14:26 tarihinde eklendiATA Teknokentte Artık Akademisyen, Öğrenci ve Üniversite Mezunları Firmalarla Ortak İş Platformunda Buluşuyor

ATA Teknokent’ in internet sitesi üzerinden verdiği, çevrimiçi CV kaydetme ve iş başvurusu hizmeti ile akademisyenler, öğrenciler ve üniversite mezunları, ATA Teknokent’ te faaliyet gösteren firmalarla iletişime geçebilmektedir.

Firma sahipleri kendi portal ekranlarından, ihtiyaçlarına göre iş ilanları oluşturabilmekte ve başvuru yapılmasına imkân kılmaktadır.

ATA Teknokent’ in internet sitesinde yer alan “Portal Giriş” menüsünü kullanarak yeni kayıtlarını gerçekleştiren akademisyen, öğrenci yada üniversite mezunları, statülerine göre yayınlanan iş ilanlarını görebilmekte ve CV doldurarak, firmalardan herhangi birine iş başvurusunda bulunabilmektedir.

Firma sahipleri, yine kendi portal ekranlarında, gelen başvuruları görerek, inceleyebilmektedir. İncelemenin ardından gelen başvuruyu kabul veya reddetmektedir.

Başvuru yapan kişi başvurunun ardından, sisteme tekrar giriş yaparak, başvuru durumunu takip edebilir ve başvuru sonucuna göre firmalar ile iletişim kurabilir.

Aşağıdaki adresten resimli örnek uygulamaya ulaşılabilir:

www.atateknokent.com.tr

*

Proje Başvuruları Web Sitemizden Online Yapılabilecek

ATA Teknokent’ te faaliyette olan veya faaliyet göstermek isteyen gerçek yada tüzel kişiler, öncelikle Portal’a yeni kayıt geçekleştirdikten sonra, sisteme giriş yapıp “Projeler” menüsünü kullanarak, “Proje Formunu” adım adım doldurabilirler. Form doldurma işlemi, “Proje Tamamla” adımına kadar, düzeltme veya bilgi ekleme işlemlerine devam edilebilmektedir.

Proje tamamlandığında, başvuru sahipleri portaldan, başvuru durumlarını inceleyebilirler

 

Aşağıdaki adresten resimli örnek uygulamaya ulaşılabilir:

www.atateknokent.com.tr

Yazar
Erzurum
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Copyright © 2010 - 2020. ERZURUM
yukarıya Çık
Alexa Trafik
toplist
toplist
toplist site ekle
site ekle site ekle
sanalbasin.com üyesidir
TOPlist
TOPlist
Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler