» Erzurum’da İnşaat Muhasebesi Semineri Verildi Erzurum Haber Portalı
ERZURUM ERZURUM ERZURUM
Erzurum’da İnşaat Muhasebesi Semineri Verildi
Erzurum’da İnşaat Muhasebesi Semineri Verildi
Bu yazı 415 kez okundu.
19 Kasım 2015 11:49 tarihinde eklendi         Yeminli Mali Müşavir Ahmet Gündüz Erzurum Serbest Muhasebeci ve Müşavirler Odası’nın düzenlediği program çerçevesinde “İnşaat Muhasebesi ve KDV İade İşlemleri” konulu seminer verdi.

         Türkiye’nin önde gelen Yemini Mali Müşavirlerinden Ahmet Gündüz, Erzurum Serbest Muhasebeci ve Müşavirler Odası’nın (Erzurum SMMM) davetlisi olarak önceki gün oda binasında “İnşaat Muhasebesi ve KDV İade İşlemleri” konulu seminer verdi. Yaklaşık 3 saat süren programa muhasebeciler, müşavirler ve mali müşavirler katıldı.

seminer2

          Katılımcıların dikkatle izlediği sunumda; inşaat muhasebesine ilişkin genel bilgilendirme yapılarak, inşaat muhasebesi uygulamaları hususunda paylaşımlarda bulunuldu. İnşaat KDV işlemlerini çeşitli örneklerle paylaşan AG Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı ve Yeminli Mali Müşavir Ahmet Gündüz, interaktif şekilde geçen program boyunca katılımcıların sorularını da yanıtladı.

          Katılımcılar programın verimli geçtiğini belirtirken, edindikleri bilgilerin inşaat muhasebesi işlemlerinde kendilerine oldukça fazla katkı sunacağını belirttiler. Programın sonunda konuşmacı Yeminli Mali Müşavir Ahmet Gündüz’e, Erzurum SMMM Başkanı Orhan Akgüloğlu tarafından plaket takdim edildi.

Yazar
Erzurum
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Copyright © 2010 - 2020. ERZURUM
yukarıya Çık
Alexa Trafik
toplist
toplist
toplist site ekle
site ekle site ekle
sanalbasin.com üyesidir
TOPlist
TOPlist
Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler