» Atatürk Üniversitesi EYOF Sokağı Açılıyor Erzurum Sitesi
ERZURUM ERZURUM ERZURUM
Atatürk Üniversitesi EYOF Sokağı Açılıyor
Atatürk Üniversitesi EYOF Sokağı Açılıyor
Bu yazı 59 kez okundu.
13 Şubat 2017 08:19 tarihinde eklendiBu yıl Erzurum’da gerçekleştirilen 13. Avrupa Gençlik Olimpik Festivali (EYOF) için Atatürk Üniversitesi’nin tanzim ettiği EYOF Sokağı açılıyor.

Atatürk Üniversitesi Gençlik ve Bilim Anıtı’nda yer alan EYOF Sokağı’nın açılışı 13 Şubat Pazartesi günü saat 18.30’da gerçekleşecek ve 13-18 Şubat tarihleri arasında halka açık olacak.

Kültürümüzü temsil eden sokağın yapımında emeği geçen herkese teşekkür eden Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, oyunlar boyunca misafirlerin güzel vakit geçirmesi için Atatürk Üniversitesi EYOF Sokağı’nda sıcacık bir ortam hazırladıklarını söyledi.

Çomaklı: “Erzurum’u yansıtan bakır işlemesinden ehramına, Oltu taşından cağ kebabına, birçok yöresel ürünün yer alacağı ve birbirinden renkli etkinliklerin düzenleneceği sokağımızda ayrıca, EYOF Çarşısı, Kardan Erzurum Sokağı, Kar ve Buz Heykel Sergileri, Atölye çalışmaları, Buz Tırmanışı, Tanıtım Standları, Halk Dansları Gösterileri, Havai Fişek ve Işık Gösterileri ile Konserler yer alacak. Bu coşkuyu birlikte yaşayalım diye tüm halkımızı açılış etkinliklere davet ediyorum” dedi

ata-afis

Yazar
Erzurum
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Copyright © 2010 - 2018. ERZURUM
Alexa Trafik
toplist
sanalbasin.com üyesidir
TOPlist
TOPlist
Push 2 Check
site ekle site ekle
Link ekle
yukarıya Çık