» Erzurum’da TKDK Bölgesel Eğitimi Erzurum Haberleri Erzurum Haber Portalı
ERZURUM ERZURUM ERZURUM
Erzurum’da TKDK Bölgesel Eğitimi Erzurum Haberleri
Erzurum’da TKDK Bölgesel Eğitimi Erzurum Haberleri
Bu yazı 61 kez okundu.
20 Temmuz 2017 11:55 tarihinde eklendi               Kamu kurum ve kuruluşlarında vatandaşlara en iyi şekilde hizmetin sağlanması için yeterli ve yetenekli personellerle iş icra edebilme her geçen gün daha büyük bir önem kazanmaktadır. Her ne kadar bilgi teknolojileri hizmet sunmayı kolaylaştırsa da bu teknolojileri kullanacak ve vatandaşın sorunlarına hızlı cevap verebilecek kabiliyete sahip eğitimli çalışanlar her zaman büyük önem arz etmiştir.

              Bu gerçeğin farkında olan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), yeni uygulamaya başladığı IPARD II Programı hibe desteklerinin prosedür işleyişine personellerinin uyumu ve Programın uygulanmasında hizmet kalitesinin korunarak vatandaşa doğru ve hızlı hizmet sunması amacıyla Erzurum ‘da bölgesel eğitim düzenledi.

             Eğitime Ağrı, Ardahan, Erzincan, Erzurum, Kars, Muş ve Van il koordinatörlüklerinde görevli ödeme uzmanları katıldı. TKDK Erzurum İl Koordinatörlüğü hizmet binasında bir gün süreyle yapılan eğitim Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Merkez birimi olan Finansman Koordinatörlüğü’nde görevli uzmanlarca gerçekleştirildi. Eğitimde İl Koordinatörlüklerinde görevli ödeme uzmanlarına prosedür işleyişinin detayları anlatıldı

Yazar
Erzurum
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Copyright © 2010 - 2020. ERZURUM
yukarıya Çık
Alexa Trafik
toplist
toplist
toplist site ekle
site ekle site ekle
sanalbasin.com üyesidir
TOPlist
TOPlist
Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler