» Türkiye’nin Yatırımcı Bilgi Merkezi Açıldı. Erzurum Haber Portalı
ERZURUM ERZURUM ERZURUM
Türkiye’nin Yatırımcı Bilgi Merkezi Açıldı.
Türkiye’nin Yatırımcı Bilgi Merkezi Açıldı.
Bu yazı 277 kez okundu.
8 Ağustos 2017 10:15 tarihinde eklendiÜlkemizde gayrimenkul üzerine proje yürüten tüm kurumlarca pazarlanan gayrimenkulleri, uydu görüntüleri üzerinden yerli ve yabancı yatırımcıların beğenisine sunacak olan projenin bir diğer amacı; Bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar yardımıyla yatırımcıların, yatırım sahası bulma problemlerine çözüm sunmak olacak. Proje 51’i Erzurum da olmak üzere 153 kişiye istihdam oluşturacak.

YATIRIMCI ZAMANDAN TASARRUF SAĞLAYACAK

Atatürk Üniversitesi, Atateknokent bünyesinde KOSGEB, ABİGEM ve İŞKUR’un destekleriyle faaliyetlerine başlayan Yatırımcı Bilgi Merkezi’nin ulusal ekonomiye, toplumsal refaha ve bilimsel birikime katkı sağlaması planlanıyor. Yatırımcılar böylece binlerce site yerine sadece bir siteyi takip ederek zamandan tasarruf sağlayacak.

Türkiye'nin Yatırımcı Bilgi Merkezi Açıldı

Türkiye’nin Yatırımcı Bilgi Merkezi Açıldı

YATIRIMCIYA ÜCRETSİZ WEB PORTALI HİZMETİ SUNULACAK

Yatırımcılar için Emlak Bilgi Sistemi şeklinde rehber olabilecek tarzda, sadece satılık veya kiralık arsa tarla ile sınırlı kalmaksızın, daire, işyeri, turistlik tesis, imalathane, fabrika gibi tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek Web Portalı olan https://kralilan.com/ ücretsiz hizmet verecek.

YATIRIMCIYA GÜNCEL UYDU HARİTASI VE COĞRAFİ KOORDİNATLARDA SEÇİM YAPMA DENEYİMİ SUNULACAK

Yatırımcılar Google haritası üzerinden https://kralilan.com/haritada-ara uzantısını kullanarak maksimum düzeyde doğru yatırım kararlarının alınması, ekonomik kaynakların daha verimli ve etkili bir şekilde kullanılması sağlanacak. Yatırımcı farklı ülkelerde dahi olsa Uydudan GÖR BEĞEN SEÇ AL yöntemi ile yatırımlarını gerçekleştirebilecek.

Yazar
Erzurum
Yorumlar

Bu Yazıya 1 Yorum Yapılmış

  • dpolat (15 Ağustos 2017 saat: 08:39)

    Erzurum için güzel bir gelişme. Devamı gelirse, ilerisi için çok güzel olur. Başarılar.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Copyright © 2010 - 2021. ERZURUM
yukarıya Çık
Alexa Trafik
toplist
toplist
toplist site ekle
site ekle site ekle
sanalbasin.com üyesidir
TOPlist
TOPlist
Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler