» Atatürk Üniversitesi Öğrenci ve Akademisyenlerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Muhteşem Karşılama Erzurum Sitesi
ERZURUM ERZURUM ERZURUM
Atatürk Üniversitesi Öğrenci ve Akademisyenlerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Muhteşem Karşılama
Atatürk Üniversitesi Öğrenci ve Akademisyenlerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Muhteşem Karşılama
Bu yazı 72 kez okundu.
2 Ekim 2017 08:27 tarihinde eklendiBir dizi açılış ve incelemelerde bulunmak üzere Erzurum’a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisini karşılamak üzere Atatürk Üniversitesi girişinde toplanarak sevgi gösterisinde bulunan öğrenci ve akademisyenlerle bir müddet sohbet etti.

Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı ve yönetiminin de hazır bulunduğu karşılamada öğrencilerle sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Üniversitesinin bölgesi için büyük bir öneme sahip olduğunu belirterek, 300 bin öğrencisi olan üniversitenin şehrine büyük bir katma değer sağladığına da vurgu yaptı.

Atatürk Üniversitesinin yabancı uyruklu öğrenciler için de kıymetli olduğuna değinen Erdoğan, öğrencilerin isteğini kırmayarak onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

atauni2

Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ünlü hattat Hüseyin Kutlu’nun el yazması  Besmele Lafzı’nı hediye ederek, “Yeniden Bismillah” demenin şuuruyla öğrencilerle birlikte Cumhurbaşkanımızı selamladı.

Atatürk Üniversitesi Basın Merkezi

Yazar
Erzurum
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Copyright © 2010 - 2018. ERZURUM
Alexa Trafik
toplist
sanalbasin.com üyesidir
TOPlist
TOPlist
Push 2 Check
site ekle site ekle
Link ekle
yukarıya Çık