» Özel Günlerde En Çok Kullanılan Saat Türleri Erzurum Sitesi
ERZURUM ERZURUM ERZURUM
Özel Günlerde En Çok Kullanılan Saat Türleri
Özel Günlerde En Çok Kullanılan Saat Türleri
Bu yazı 81 kez okundu.
22 Aralık 2017 11:22 tarihinde eklendi               Özel günlerde daha şık ve daha güzel olmak hepimizin istediği şeydir. Bu şıklığı ve güzelliği gerek saçımıza yüzümüze yaptığımız bakımlarla gerekse giydiğimiz elbiselerle elde etmeye çalışır bunun yanında da tamamlayıcı aksesuarlar kullanırız. Bir düğünde, nişanda, baloda, mezuniyette, iş yemeğinde, yıl dönümünde ve sizin için özel olabilecek diğer günlerde elbiselerinize ve yapmış olduğunuz bakımlara uygun bir saati nasıl seçebiliriz? Bu özel günlerde en çok tercih edilen saat modelleri nelerdir? Bu saatler nasıl olmalıdır gibi çok fazla soru aklımızı karıştırır. Slazenger erkek saat modelleri erkekler için takım elbiselerini giydiklerinde en çok tercih edilen saat modellerine sahiptir. Bununla birlikte daha sportif daha rahat giyinen kişiler tarafından tercih edilen saat modelleri ise Daniel Klein in deri kordonlu saat modelleri olmaktadır. Bu ürünlere de https://www.modalarda.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

.

               Özel günlerde kullanılan saat türleri erkekler için genel anlamda çelik kordonlu olurken bayanlar için bu değişiklik gösterebilmektedir. Bayanların düğün ve nişan gibi organizasyonlarında çelik kordonlu küçük çaplı altın renkli saatleri tercih ettikleri gibi, deri ve elbiselerine uygun renklerde saatleri de tercih ettikleri görülmektedir. Bunun dışında balolarda, mezuniyet gibi özel günlerinde ise, hanımlar daha elit tarzda saat modellerini tercih ederken erkekler ise tam zıttı bir durum olarak daha rahat ve daha sportif giyindikleri için daha büyük çaplı ve kadranlarının dikkat çeken saat modellerini tercih etmektedirler.

              Erkek saatleri ve bayan saatleri tasarım bakımından farklılık gösterdiği gibi kullanım alanları ve kombin uyumları da farklılık göstermektedir. Kadınlar için çelik kordon çoğu zaman giydiklerine bir problem oluşturmadığı halde erkekler için hoş bir görüntü sağlamamaktadır. Rahat ve sportif giyinen bir bayan çelik kordon bir saat takabilirken erkeklerin bunu yapmaması gerekir.

Yazar
Erzurum
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Copyright © 2010 - 2018. ERZURUM
yukarıya Çık
Alexa Trafik
toplist
sanalbasin.com üyesidir
TOPlist
TOPlist