» Erzurum Şehir Tiyatrosu Tarafından Sahnelenen Kaynana Oyunu Beğeni Kazandı Erzurum Sitesi
ERZURUM ERZURUM ERZURUM
Erzurum Şehir Tiyatrosu Tarafından Sahnelenen Kaynana Oyunu Beğeni Kazandı
Erzurum Şehir Tiyatrosu Tarafından Sahnelenen Kaynana Oyunu Beğeni Kazandı
Bu yazı 268 kez okundu.
13 Şubat 2018 08:54 tarihinde eklendi          Dün akşam sahneye konan, Sanat Yönetmenliğini Erzurumlu ünlü sanatçı Cumhur SEVAL’ın yaptığı, Yönetmenliğini ise yine Erzurumlu ünlü sanatçılarından Semih YETİMOĞLUNUN yaptığı Kaynana oyunu izleyiciden tam not aldı.

          12 Şubat 2018 Tarihinde İbrahim ERKAL DADAŞ Kültür Merkezinde sahnelenen Kaynana oyunu izlemeye gelen Erzurumlu tiyatro sevenler güzel dakikalar geçirdiler

          Kaynana rolünde olan Cumhur SEVAL’in güzel esprileri izleyicileri kırdı geçirdi. Oyunda rol alan diğer oyuncular da beğeni kazandı.

          Sık sık alkışlanan oyun, bir gelin ile kaynana arasında geçen ufak tefek sürtüşmeleri ve sonunda olayların tatlıya bağlanmasını konu ediniyor.

           Oyun sonunda salonda bulunan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mehmet SEKMEN sahneye davet edildi. Başkan SEKMEN, yaptığı konuşmada oyunculara teşekkür etti. Sanatçılardan bu geceyi Erzurumlulara yaşattıkları için oyuncu ekibine teşekkür eden Başkan SEKMEN yaptığı konuşmasın da Erzurum için bu tür oyunların sahnelenmesinin devam edilmesine ve ilçelerde de bu gösterinin yapılmasını istedi. Ayrıca Başkan SEKMEN, Büyükşehir belediyesinin bu tür organizasyonlara tam destek vereceğini bildirdi.

          Bizde oyunun sahneye konmasında emeği geçen herkese ve tüm oyuncu ekibine teşekkür ederiz.

Kaynana Oyunu

Kaynana Oyunu

 

Yazar
Erzurum
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Copyright © 2010 - 2018. ERZURUM
Alexa Trafik
toplist
sanalbasin.com üyesidir
TOPlist
TOPlist
Push 2 Check
site ekle site ekle
Link ekle
yukarıya Çık