» Bahar Şenlikleri Büyük Bir Coşkuyla Başladı Erzurum Sitesi
ERZURUM ERZURUM ERZURUM
Bahar Şenlikleri Büyük Bir Coşkuyla Başladı
Bahar Şenlikleri Büyük Bir Coşkuyla Başladı
Bu yazı 76 kez okundu.
29 Nisan 2019 08:12 tarihinde eklendiÖğrencilerin yoğun geçen sınav dönemlerinin ardından çeşitli etkinliklere katılarak yorgunluklarını attıkları Bahar Şenlikleri büyük bir coşkuyla başladı. Atatürk Gençlik ve Bilim Anıtında KOLİVA Grubunun performansıyla açılışı yapılan Bahar Şenliğine çok sayıda öğrenci katıldı.

Atatürk Üniversitesinde geleneksel hale gelen Bahar Şenliği, yerel grupların sahne almasıyla başladı. DJ Performansıyla devam eden program, Karadeniz’in sevilen gruplarından KOLİVA’nın şarkılarıyla devam etti. Erzurum ve Atatürk Üniversitesinde bulunmaktan dolayı memnuniyetlerini dile getiren KOLİVA Grubunun solisti İlhan Gülten, katkılarından dolayı Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’ya teşekkür etti.

Yıl sonu final sınavları öncesi öğrencilerin stres atmaları sağlamak aynı zamanda mezun olacak öğrencilere güzel anılar bırakmak amacıyla düzenlenen Bahar Şenlikleri, konserlerin yanı sıra; rafting, kano, tırmanış, sanat sokağı gibi çeşitli etkinliklere katılım sağlayan herkese doyasıya eğlenme fırsatı sunuyor.

Müzikseverlerin büyük bir beğeniyle dinlediği gruplar arasında yer alan Gece Yolcuları ile devam edecek olan 2019 Bahar Şenlikleri kapanışı 30 Nisan’da Tuğba Yurt’un alacağı sahne ile yapacak.

Atatürk Üniversitesi

Yazar
Erzurum
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Copyright © 2010 - 2018. ERZURUM
yukarıya Çık
Alexa Trafik
toplist
sanalbasin.com üyesidir
TOPlist
TOPlist