» Erzurum Ziraat Fakültesi 56. Dönem Mezuniyet Töreni – Erzurum Haberleri Erzurum Sitesi
ERZURUM ERZURUM ERZURUM
Erzurum Ziraat Fakültesi 56. Dönem Mezuniyet Töreni – Erzurum Haberleri
Erzurum Ziraat Fakültesi 56. Dönem Mezuniyet Töreni – Erzurum Haberleri
Bu yazı 125 kez okundu.
27 Mayıs 2019 08:18 tarihinde eklendiAtatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesinin, 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı 56. Dönem Mezuniyet Töreni 22.05.2019 tarihinde saat 10.00’da Rektörlük 15 Temmuz Milli İrade Salonunda gerçekleştirilmiştir.

Tören, Atatürk Üniversitesi  Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sezai ERCİŞLİ, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Ahmet ÇELİK, Fakülte öğretim üye ve elemanları, Erzurum İl Tarım ve Orman Müdürü, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Erzurum İl Koordinatörü, Doğu Anadolu Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürü, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı, Tarım Sigortaları (TARSİM) Erzurum Bölge Müdürü, öğrenciler, öğrenci velileri ve basın mensuplarının da dâhil olduğu 1000 kişiye yakın yoğun bir katılımla gerçekleşmiştir.

Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başlamış, Fakülte birincimiz Seda DEMİR’in öğrenciler adına yaptığı konuşmayla devam etmiş, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet ÇELİK ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sezai ERCİŞLİ’nin sunumuyla konuşmalar son bulmuştur.

Açılış konuşmalarının ardından fakülte  öğrencileriyle temsil edilen bir koro tarım içerikli hareketli parçalarla törene renk katmıştır. Mezuniyet Töreni sponsoruna, fakülte futbol takımına, tarım konulu afiş yarışmasında öğrencilerin özveriyle hazırladığı ve en güzellerin seçildiği bölümlere plaket ödülü verildikten sonra fakülte de ve bölümlerin kuruluş yıl dönümlerine göre bölümlerinde dereceye girenlere ve diğer bölüm öğrencilerine plaket, başarı belge ve birer küçük hediyeyle sahneye alınmış, bölüm hocalarıyla birlikte fotoğraf kareleri oluşturulmuştur.

Tören, “Meslek Yemin” in ardından kep atma seremonisi için bütün öğrenciler sahneye alınmış müzik eşliğinde törene son verilmiştir.

Yazar
Erzurum
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Copyright © 2010 - 2018. ERZURUM
yukarıya Çık
Alexa Trafik
toplist
sanalbasin.com üyesidir
TOPlist
TOPlist