» REKTÖR ÇOMAKLI, BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM KAMPANYASI İÇİN ÜNİVERSİTE MENSUPLARINI DESTEĞE ÇAĞIRDI Erzurum Haber Portalı
ERZURUM ERZURUM ERZURUM
REKTÖR ÇOMAKLI, BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM KAMPANYASI İÇİN ÜNİVERSİTE MENSUPLARINI DESTEĞE ÇAĞIRDI
REKTÖR ÇOMAKLI, BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM KAMPANYASI İÇİN ÜNİVERSİTE MENSUPLARINI DESTEĞE ÇAĞIRDI
Bu yazı 40 kez okundu.
1 Nisan 2020 08:24 tarihinde eklendiAtatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına bir maaşı ile destek vereceğini açıkladı.

Rektör Çomaklı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ‘Milli Dayanışma Kampanyası’na bir aylık maaşıyla destek vereceğini belirtti.

‪Prof. Dr. Çomaklı: “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Milli Dayanışma ruhuyla başlatılan Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına şahsım adına bir aylık maaşımı bağışlayarak katılıyorum.

Ayrıca başta rektör yardımcılarım, dekanlar ve yöneticiler olmak üzere üniversitemizin tüm çalışanlarını da bu kampanyaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Rektör Çomaklı’nın bu çağrısına kayıtsız kalmayan üniversite mensupları da Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına, bankaların İBAN numaralarına nakdi yardım ve SMS yoluyla bağışta bulundular.

KURUMSAL İLETİŞİM DİREKTÖRLÜĞÜ

Yazar
Erzurum
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Copyright © 2010 - 2020. ERZURUM
yukarıya Çık
Alexa Trafik
toplist
toplist
toplist site ekle
site ekle site ekle
sanalbasin.com üyesidir
TOPlist
TOPlist
Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler