» Hakkımızda ve Üyelik Erzurum Haber Portalı
ERZURUM ERZURUM ERZURUM
Hakkımızda ve Üyelik

Üye Alımları bir müddet kapalıdır.

Üyelik için, bizimle iletişime geçiniz

Site Kullanım Şartları ile  ilgili Site Kuralları

( Lütfen  sonuna kadar okuyup, öyle üye olalım )

 AZİZİYEDEN.COM AMACI,  KULLANIM KOŞULLARI ve ÜYELİK ŞARTLARI

ÜYELERİMİZE DUYURU:  AZİZİYEDEN COM’A SADECE ÜYE OLANLAR YAZI,RESİM, ŞİİR, FOTOGRAF   GÖNDEREBİLİRLER.

1- AZİZİYEDEN.COM’UN  AMACI:

Sitemiz aziziyeden.com, Erzurum ve ilçelerinin her  türlü kültürel paylaşımları için kurulmuş olup, bu konuda bize yardım edecek tüm  kullanıcı ve ziyaretçilerimizle iş birliği yapılacaktır. Bu anlamda her türlü  bilgi birikimimizi sunmaya hazırız.

2- KULLANIM KOŞULLARI VE ÜYELİK  ŞARTLARI

Aziziyeden.com  internet kullanıcısının  kullanımına aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde sunulmuştur.   www.aziziyeden.com sitesine/hostingine erişim  sağlayanlar veya direkt olarak www.aziziyeden.com hostingini kullanıp bu  hostinge üye olsun veya olmasın, siteyi ziyaret eden tüm kullanıcılar işbu  üyelik sözleşmesi hükümlerine uymakla yükümlüdür. www.aziziyeden.com site/hostingini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.  Bundan sonra www.aziziyeden.com “Aziziyeden.Com” olarak  anılacaktır.

a-Telif Hakları :

Sitemizin  tüm hakları Aziziyeden.Com’a aittir.  Site içeriğinde bulunan tüm  yazı, makale, döküman, tablolar, resimler,  fotograflar, takvimler ve benzeri fikir ürünlerinin hiçbiri Aziziyeden.com’un  yazılı izni olmadan başka bir internet sitesinde veya kitap dergide kullanılması  yasaktır. Bilgiler ancak Aziziyeden.Com’dan  alınan yazılı izin ile ve  kaynak gösterilerek kullanılabilir.

b- Kullanıcı Yükümlülükleri  :

Üye, Sitemizdeki Aziziyeden.Com’un uygun gördüğü  hizmetlerini ve destek birimlerini herhangi bir kısıtlama olmaksınız  kullanabilir. Ancak, sitemiz gerekli gördüğü takdirde, bu hizmetlerin bir  kısmını ya da tamamını herhangi bir gerekçe belirtmeksizin kısıtlama veya  kullanıma kapatma yetkisine sahiptir. Sitemize üye olan kullanıcı verdiği tüm  bilgilerin doğruluğunu kabul, taahhüt ve beyan  eder. Üyelik şifresi sadece  kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir.  Şifresini unutan kullanıcı, Şifre Hatırlatma bölümüne, kayıt olurken  kullandığı e-mail adresini yazarak yeni bir şifre alabilir.  Kullanıcı  kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu  işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcının kendi  şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermesi yasaktır.

c- Diğer Hak ve  Yükümlülükler:

Sitemiz üzerinden sitemize bağlantı / Link  vererek  bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin  sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili  doğabilecek ihtilaflardan Aziziyeden.Com KESiNLiKLE  sorumlu tutulamaz. 

Üye bu sitede hiçbir şekilde  herhangi bir kurum  ve kuruluşu karalayamaz, izinsiz reklam yapamaz. Siteye yazılacak herhangi bir  yazı hiçbir şekilde kanun tüzük yönetmelik ve genel ahlak kurallarına aykırılık  teşkil edemez. ÜYELERİMİZ Kesinlikte bir başka kişinin kişilik haklarına yazılı  olarak saldırıda bulunamaz. ÜYE TERÖR, ŞİDDET VE PORNOGRAFİ İÇEREN YAYIN VE  YAZILAR YAZAMAZ. KURALLARA AYKIRI DAVRANAN ÜYELERİMİZİN SİTEYE ÜYELİĞİ HABER  VERİLMEKSİZİN SÜRESİZ OLARAK İPTAL EDİLECEKTİR. Bu gibi durumlarda herkes  işlediği suç ile sorumlu olacağını yasal olarak bilmek zorundadır.

Kullanıcı kayıt formunu doldurduktan, sistemi  kullanarak hizmet aldıktan sonra bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak  yürürlüğe girer.

Aziziyeden.Com üyelik gerektirmeyen servisleri zaman  içerisinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürülebilir, ilave servisler  açabilir, bazı servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir veya ücretli hale  dönüştürebilir.

Kullanım Koşullarına ve Üyelik Şatlarına  aykırı  davrananların üyelikleri hiçbir ihbar ve ihtarda bulunulmaksızın süresiz olarak  iptal edilir. Aziziyeden.com bu koşulları dilediği zaman değiştirme  hakkına sahiptir.

Uyarı : Sitemizdeki / Formumuzda ki Paylaşımlar  sorumluluğumuzda değildir. Sitemiz üyeler arasındaki bilgi paylaşımınının  yapılmasını sağlayan araçtır. Dolayısıyla üyeler tarafından eklenen konular  anlık olarakda değişebildiğinden/değiştirilebildiğinden KONULAR konuyu ekleyen  üyelerin sorumluluğundadır. Yasal bir durumda sitemiz kesinlikle sorumlu  tutulamaz. Üye olan herkes bu durumu peşinen kabüllenmiş sayılır…. 

.Yukarda ki Şartları  Okudum – Kabul ediyorum ve Üyeniz Olmak İstiyorum.

Üye Alımları bir müddet kapalıdır.

Üyelik için, bizimle iletişime geçiniz

Sosyal Ağlar
Forumdan Başlıklar
Anketler

Erzurum da 3. Üniversite Olsun mu?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Copyright © 2010 - 2021. ERZURUM
yukarıya Çık
Alexa Trafik
toplist
toplist
toplist site ekle
site ekle site ekle
sanalbasin.com üyesidir
TOPlist
TOPlist
Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler