» Vizyon-Misyon Erzurum Haber Portalı
ERZURUM ERZURUM ERZURUM
Vizyon-Misyon

Aziziyeden.com, kuruluşundan bu yana gösterdiği özverili çalışmalar neticesinde, bu gün Erzurum web siteleri içerisinde hak ettiği yere gelmiştir.

 

Kurulduğu günden beri, Erzurum ve Erzurum ilçelerinin her türlü haber, yazı, resim ve fotoğraflarını yayınlayarak, bu alanda sürekli kendini geliştirerek bu günlere gelmiştir. Bu gün bir Erzurum Portalı ve bir Erzurum Web sitesi olarak görevine devam etmektedir.

 

Sitemiz, il içinde ve il dışında ki tüm Erzurumlu Hemşerilerimizi bir araya getirmek için gayret sarf etmekte ve bunun için, site bünyesinde bir de forum oluşturmuştur. Forum sayesinde Erzurum içinde ve Erzurum dışındaki hemşerilerimiz sorunlarını, fotoğraflarını, yazılarını paylaşmak suretiyle yayınlamaktadırlar.

 

Yazarlarımız – Şairlerimiz bölümlerinde ise, Güzide Erzurumlu şair ve yazarlarımızın yazılarına ve şiirlerine yer verilmiştir. Halende yazı ve şiirlere yer verilmeye devam etmekteyiz.

 

Ayrıca küçük bir oyun bölümümüzde bulunmaktadır. Oyunlarımız kolay anlaşılır ve kolay oynanılır oyunlardır.

 

Erzurum Siteleri arasında hak ettiği yere gelmeyi başaran aziziyeden.com bundan sonrada bu öz verili çalışmalarını gücümüzün yettiği nispetçe sürdürecek olup, Erzurumluları bu ortamda buluşturmaya devam edecektir.

PoLaT_7209894061

Sosyal Ağlar
Forumdan Başlıklar
Anketler

Erzurum da 3. Üniversite Olsun mu?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Copyright © 2010 - 2021. ERZURUM
yukarıya Çık
Alexa Trafik
toplist
toplist
toplist site ekle
site ekle site ekle
sanalbasin.com üyesidir
TOPlist
TOPlist
Bölgeler ve Şehirler Bölgeler ve Şehirler